Hakkımızda


Birtekcan Doğataş

kurucusunun 23 yıllık tecrübesiyle halen ülkemiz doğal kaynaklarına değer katma hedefi ile faaliyet gösteren, sektöründe ihracatta öncü olup, dünyanın bir çok ülkesine doğal taş gönderen ve kalite ile müşteri memnuniyetini ilke edinen bir limited şirketidir.

 

Hali hazırda bulunan üç taş ocağımızla dekorasyon, inşaat ve özellikle peyzaj sektörüne hizmet vermekte olup, sanayi, madencilik ve ticaret alanlarında üstlendiğimiz bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin tüm gerekleri çerçevesinde yürütmek, Birtekcan Doğaltaş olarak temel iş anlayışımızdır. Bu anlayışla, çalışmalarımızı, ticarette bulunduğumuz ülkelerin kanunlarına, kurallarına ve geleneklerine uyumlu düzeyde yürütmeye özen göstermekteyiz.

 

" TAŞ, doğanın insana sunduğu güzellik. "

anlayışı ile hareket ediyor, iç ve dış pazarlara sunduğumuz ürünlerde ve hizmetlerde, müşteri tatminini ön planda tutarak, kalite ve fiyat dengesinde, müşteri beklentilerini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğumuz olarak benimsedik.

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın en büyük sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Birtekcan Doğaltaş ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

İçerisinde bulunduğunuz sektör her ne kadar zorlu olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız,  mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Üretimini yaptığımız ürünler ve içinde yer aldığımız tüm projelerde, iş akışını düzenliyor ve proje ekibi de dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Ortak projelerde birlikte çalışmak dileğiyle ….

 
Birtekcan Doğal Taş & Birtekcan Natural Stone Birtekcan Doğal Taş & Birtekcan Natural Stone
Birtekcan Doğal Taş & Birtekcan Natural Stone